Ana sayfa reklam ve ilan alanları...
Reklam ve ilan örneklerine göz atın...
  AÇIKLAMA
  1. Kurban Bayramı (üç gün önce) Ramazan Bayramı(üç gün önce), Kandiller, Milli Bayramlar, Öğretmenler Günü, Anneler Günü, Babalar günü, Dünya Kadınlar günü, Sevgililer Günü Vb. özel günlerde reklam alanları bu günlere yönelik yayınlanacaktır. Bu tarihlerde mevcut reklamların yerine kutlama ilanlarına yer verilecektir.

  2. Sitemizde İş, Eleman, Gayrimenkul ve Otomobil ilanları ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Örnek olarak, gayrimenkul veya otomobilin satışının ardından sitemize bilgi vererek ilanın yayınını durdurabilirler.

  3. Ana sayfa ve iç sayfa reklamlarının anlaşması aylık olarak yapılmaktadır. Ana sayfa akışkan reklam ayrıca taziye, kutlama, duyuru, vb ilanlar günlük olarak ücretlendirilmektedir.

Haber sitesinde yayınlanan her reklam’ın ve duyuru ilanlarının, sitemizin haberlerinin, röportajlarının ve yorumlarının yayınlanmasını, fotoğraflarının basılmasını sağladığını biliyor musunuz?

Reklamsız bir haber sitesinin maliyeti yüksek olacağı için yayına hazırlanması ve ziyaretçi hizmetine sunulması mümkün olmazdı.

Haber sitelerinin tek gelir kaynağı reklamlardır.

Reklamın olduğu yerde, dilediğiniz basın kuruluşunun yayınlarını izleme ve okuma özgürlüğünüz var demektir.

Reklam ise bir ürünün müşterilerine, bir kişinin veya kuruluşun mesajını kısa zamanda geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan önemli bir köprüdür.

Topluma yönelik kutlama, anma, taziye, geçmiş olsun vb. ilanlar fertler arasında samimiyeti arttırır. Kitlesel kutlama ilanları sosyal barışa, milli ve dini birlik ruhunun kalplerde bütünleşmesine katkı sağlar.

Reklam tüketiciler için  ürünü ve hizmeti tanıma, basın sektörü içinde önemli bir finans kaynağıdır.

Reklam basın sektörü ile birlikte hareket eden pazarlama ve iletişimin içinde yer alan bir öğedir.

Reklamsız tek yayın organı Resmi Gazetedir.

İnternet reklamları 7 gün 24 saat hizmet verir.

Unutmayınız!

Sitemize verdiğiniz her ilan Kırıkkale sınırlarına aşarak ülkemize ve dünyaya verdiğiniz bir reklam ve mesajdır.

Reklam ve duyuru ilanlarında kalehaber.net’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.