10 Ağustos 2022 Çarşamba
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Refah, Yeniden İktidar Olacak
   Bu haber 2939 kez okunmuştur.
27 Haziran 2022 Pazartesi 16:30:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Kırıkkale’nin sevilen iş insanı Güven Lokum İşletmeleri sahibi İbrahim Kahraman Tuncay Yeniden Refah Partisine katıldı. Tuncay kardeşlerinin rozetini Genel Başkan Fatih Erbakan taktı. İl Başkanı Arif Erdal. Engellemelere rağmen Yeniden Refah Partisinin yükselişinin önüne kesmenin geçemeyeceğini söyledi. Erdal “Yeniden iktidar olacağız” dedi

PARTİ ROZETLERİNİ GENEL BAŞKAN TAKTI

Kırıkkale’nin sevilen iş insanı Güven Lokum İşletmeleri sahibi İbrahim Kahraman Tuncay kardeşleri Abdulkadir ve Metin Tuncay ile birlikte Yeniden Refah Partisine katıldı. Daha önce AK Parti’de siyaset yapan ve bir dönem Yahşihan Belediye Başkan Adaya adayı olan İbrahim Kahraman Tuncay ve kardeşlerinin rozetini Genel Başkan Fatih Erbakan taktı. Genel Başkan Erbakan katılımlarından dolayı İbrahim Kahraman ve kardeşlerine teşekkür ederek kutlu yolda gülcü bir şekilde yürümek istediklerini söyledi. Rozet takma proğramında İl Başkanı Arif Erdal’da hazır bumundu

HER GEÇEN BİRAZ DAHA GÜN BÜYÜYORUZ

Yeniden Refah Partisinin her geçer gün biraz daha büyüdüğünü söyleyen İl Başkanı Arif Erdal, "Yeniden Refah Partisi her geçen gün daha da güçlenerek gümbür gümbür iktidara yürüyor. İkinci büyük şahlanışı, ikinci kırk yıl şahlanışını gerçekleştirmek üzere kararlılıkla yoluna devam ediyor” dedi. Yargıtay'ın açıkladığı verilere göre geçen ay üye sayısını en çok artıran parti olduklarını belirten Erdal, bu ay da rekor kırmayı, 500 bin üyeye ulaşmayı hedeflediklerini anlattı.Erdal, üye sayısındaki artışın partisinin iktidara yürüyüşünün bir göstergesi olduğunu savunarak, "Milletimiz, İslam alemi, tüm ezilenler ve mazlumlar milli görüş iktidarını özlemiştir. Cenabı Allah'a şükürler olsun ki milli görüşün yeniden şahlanışın, Yeniden Refah'ın iktidarının ayak sesleri duyulmaya başlamıştır elhamdülillah."  Halkımızdan ümitsizliğe kapılmamaları konusunda çağrısında bulunmak istiyorum diyen  Arif Erdal, "Artık çare, umut var. Artık Yeniden Refah var elhamdülillah. Yeniden Refah Partisi her geçen gün daha da güçlenerek gümbür gümbür iktidara yürüyor. Havuz medyasının bütün engellemelerine rağmen, ısmarlama yapılan kamu oyu anketlerini patlatarak, tırnaklarımızla kazıya kazıya, yüce milletimizle kucaklaşarak, bütün illerde, ilçelerde, beldelerde, en ücra köylerde teşkilatlandık . Yapılacak ilk seçimlerde bizi görmezden gelenlerin dudaklarını uçuklatan bir başarı öyküsü yazacağız  İkinci büyük şahlanışı, ikinci kırk yıl şahlanışını gerçekleştirmek üzere kararlılıkla yoluna devam ediyor." ifadelerini kullandı.

TÜRKİYE EN KÖTÜ DONEMİNİ YAŞIYOR

Hükümetin ekonomi politikalarını eleştiren Erdal, “iktidara geldiklerinde zam, vergi artışı yaşanmayacağını, vatandaşın banka borçlarının faizlerini silip, ana parayı da uzun vadeyle yapılandıracaklarını aktardı.Milli görüşün yeniden iktidar olacağını ifade eden Erdal, şunları kaydetti:"Yeniden Refah iktidarında paylaşımda, yönetimde adalet, önce millet anlayışı, milli kaynak paketleri var. Memura, işçiye, emekliye, iktidar olur olmaz en az yüzde 100 maaş zammı var. Çiftçiye, köylüye en yüksek taban fiyatları, ucuz elektrik, mazot, sübvansiyon ve destek var. 81 ilimize 681 refah projesi var. 54'üncü hükümette denk bütçeyi nasıl denkleştirdiysek, geleceğiz ve yine aynı şekilde gerçekleştireceğiz.

 

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Şevket ÖZSOY
Bahattin AKYÖN
Yener KAZAN
Hüseyin GÜNEY
Sadettin KARALÖK
Ahmet ULUSOY
Sadettin KARALÖK
Rabia Saylam TAŞDEMİR
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  10 Ağustos 2022 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net