30 Haziran 2022 Perşembe
 
ANA SAYFA   KIRIKKALE WEB TV  
Haber Ara  
 
Yetki Sağlık-Sen’de
   Bu haber 432 kez okunmuştur.
23 Mayıs 2022 Pazartesi 10:09:00
Yazı boyutu :13 Punto 15 Punto 17 Punto 19 Punto
Gerçekleşen üyelik sayımı sonuçları ile sağlık ve sosyal hizmet çalışanları Kırıkkale genel yetkiyi yine yeniden Sağlık-Sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası) Kırıkkale Şube Başkanlığı layık görüldü.

DAHA FAZLA AZİM EKLEYECEĞİZ

Konu hakkında duygularını ifade eden Şube Başkanı Recep Akdoğan; “Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanlığımız nezdinde Şahsım, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İş Yeri Temsilcilerimiz, Kadın ve Engelli Komisyonlarımız her daim sorumluluk sahibi olmuş, üzerine yüklenen sorumluluktan asla kaçınmamıştır. Yine bir yetki dönemi Şube Başkanlığımızın ilimizde genel yetkili sendika olması ile başlamıştır. Genel yetkiyi bizlere layık gören sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum.İfade etmek isterim ki; her dönem olduğu gibi bizler yine sahada, sağlık ve sosyal hizmet teşkilatlarımız içerisinde her mesai arkadaşımızın yanında yer almaya devam edeceğiz. Bizler hakkında oluşan teveccüh bizlere özgüven verdiği kadar sorumlulukta vermektedir. Bizler bunun bilincinde çalışmalarımıza gayret göstererek devam edeceğiz. Gerek ülke genelinde, gerekse de ilimizde sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımızın haklarını her platformda yüksek sesle dile getirmeye devam edecek, gayretlerimize daha fazla azim ekleyeceğiz. Sözlerime son vermeden önce bir kez daha genel yetkiyi bizlere layık gören tüm teşkilatımıza yürekten teşekkür eder, saygılar sunarım.” şeklinde duygularını ifade etti.

   
  Sayfayı yazdır  
  YORUMUNUZU YAZIN
Isminiz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
 
  
Açiklama :

Yorum yazarken lütfen küfür, hakaret ve suç unsuru teskil edecek ifadeler kullanmayiniz. Bu tür yorumlar editörlerimiz tarafindan onaylanmamaktadir.

  
  
  
YAZARLAR Tüm Yazarlar
Kamil ÖCAL
Yener KAZAN
Şadiye ERYILMAZ
Müfit ASLAN
Ahmet ULUSOY
Dede BULUT
Hidayet DOĞAN
  
 E-GAZETE E-Gazete Arşiv
  29 Haziran 2022 Çarşamba
  
  
 ÇOK OKUNANLAR  
  
 
Sitemizden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tüm hakları saklıdır. 2010 - Tasarım ve kodlama :kergisi
Tel : 0318 224 34 34  -  E-mail : bilgi@kalehaber.net